Przedszkole Samorządowe w Olszewie-Borkach
Dzien Ziemi.
26.03.2024r.
WARSZTATY WIELKANOCNE
26 marca w grupie ,,Pszczółki'' odbyły się Warsztaty Wielkanocne. Pani Renata, która prowadziła zajęcia omawiała z dziećmi obrzędy i zwyczaje jakie doświadczamy przed i w trakcie Świąt Wielkanocnych. Dzieci miały okazję pokolorować dwie zawieszki w kształcie jajek z ciekawym motywem Wielkanocnym. Na zakończenie warsztatów wszyscy wzięli udział w pamiątkowych zdjęciach podczas sesji  z użyciem Foto Ramki oraz potrzebnych gadżetów, które dodały klimatu każdemu zdjęciu.

22.03.2024r.
Dzień  Wody.

20.03.2024r.
TOSIA I ZOSIA NA KONKURSIE.
15.03.2024r.
DZIEŃ PIEKARZY I CUKIERNIKÓW.
08.03.2024r.
DZIEŃ KOBIET
8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

26.02.2024r.
GRUPA ,,PSZCZÓŁKI''. DZIEŃ DINOZAURA.
08.02.2024r.
   BAL KARNAWAŁOWY  W GRUPIE ,, PSZCZÓŁKI ".

13.01.2024r.
BABCIU, DZIADKU KOCHAMY WAS
W dniu Waszego święta,
pamiętają o Was Wasze wnuczęta.
Oczywiście składamy życzenia,
szczęścia, zdrowia i zadowolenia!

19.12.2023 r.
WIGILIA W GRUPIE ,,PSZCZÓŁKI''
Uroczystość wigilijna rozpoczęła się tradycyjnie od przełamania się opłatkiem oraz złożenia sobie życzeń. Następnie przystąpiliśmy do spożywania wigilijnych potraw, które znalazły się na pięknie przystrojonym stole.

06.12.2023r.
MIKOŁAJKI W GRUPIE ,,PSZCZÓŁKI''
Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy Mikołajki - bardzo wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Podczas całego dnia towarzyszył nam kolor czerwony, a na głowach nosiliśmy czerwone mikołajkowe czapeczki. Tego dnia odwiedził nas wyjątkowy gość - Święty Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami. Dzieci zaśpiewały Mu piosenkę i wręczyły książeczkę, którą same przygotowały. Przedszkolaki dostały również prezenty, które w imieniu Świętego Mikołaja wręczyła ciocia Dyrektor. Na dzieci czekała też niespodzianka - słodki poczęstunek.

09.11.2023 r.
DZIEŃ JEŻA
9 listopada obchodziliśmy Dzień Jeża. Dzieci obejrzały film edukacyjny „Jeż”, dzięki czemu miały możliwość poszerzyć oraz utrwalić wiedzę dotyczącą życia jeży. Nie zabrakło także wesołych zabaw dydaktycznych, pamiątkowych zdjęć w foto ramce oraz wspaniałych prac plastycznych.

06.11.2023 r.
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK
Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek 6 listopada przedszkolaki wyruszyły w podróż do krainy bajek. Dzieci przebrały się w bajkowe stroje. Wysłuchały fragmentów znanych bajek, a następnie rozpoznawały ich tytuły. Trafnie segregowały bajkowe rekwizyty oraz układały puzzle, za co otrzymały dyplomy. Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło przedszkolakom dużo radości.

31.10.2023 r.
DZIEŃ DYNI W ,,DOLEWICZÓWCE''
Dzieci podziwiały piękne okazy dyni i świetnie się bawiły.

20.10.2023 r.
DZIEŃ KUCHARZA - ,,PSZCZÓŁKI'' Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI.
16.10.2023 r.
DZIEŃ CHLEBA
Zajęcia rozpoczęliśmy zabawą ,,Mało nas do pieczenia chleba''. Następnie rozmawialiśmy o tym jak powstaje chleb i wykonaliśmy pracę plastyczną związaną z tematyką dnia.

06.10.2023 r.
ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU.
6 października w grupie ,,Pszczółki'' obchodziliśmy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji rozmawialiśmy o emocjach oraz bawiliśmy się w zabawy wywołujące uśmiech na twarzy. Był to bardzo radosny dzień.

03.10.2023 r.
WARSZTATY KULINARNE ,,MAŁY KUCHARZ'' W PIZZERII ,,DA GRASSO'' W OSTROŁĘCE
Dnia 3 października dzieci z grupy „Pszczółki” uczestniczyły w warsztatach kulinarnych „Mały Kucharz” w pizzerii Da Grasso. Samodzielnie przygotowały pizzę. Było miło i pysznie.

28.09.2023 r.
,,PSZCZÓŁKI'' W OSTROŁĘCKIM CENTRUM KULTURY.
Dnia 28 września dzieci z grupy ,,Pszczółki'' wybrały się do OCK na spektakl teatralny pt. ,,Czarodziejskie słowa''. Aktorzy przypomnieli dzieciom o ważnych słowach tj. PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM, które powinny towarzyszyć naszym Przedszkolakom każdego dnia.

29.09.2023 r.
DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE ,,PSZCZÓŁKI''
29 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i świętowaliśmy z chłopcami. Wszystkiego najlepszego chłopcy!

25.09.2023 r.
POWITANIE JESIENI Gr. "Pszczółki".
20.09.2023 r.
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE ,,PSZCZÓŁKI''
20 września dzieci obchodziły swoje święto. W tym dniu nie zabrakło okazji do zabaw i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Dzieci otrzymały medale jak również prezenty od Cioci Dyrektor, które sprawiły im wiele radości.

07-415 Olszewo-Borki
(+48) 29 761 31 47
Zapisz się do naszego Newslettera!